Restore (obnova) iOS zařízení do továrních nastavení

4.69 avg. rating (94% score) - 13 votes

Restore (obnova) iOS zařízení do továrních nastavení

Hodně lidí se mě ptá, jak resetovat iPhone do původního nastavení a vymazat ho tak, aby v něm nic nezbylo. Jednoduše, aby vypadal jako nový. Ne moc složitá, naopak velmi jednoduchá otázka. Vše co musíte, je mít nainstalovanou aktuální verzi iTunes ve Vašem počítači, kabel a nabitý iPhone / iPad / iPod.

Pomocí iTunes můžete obnovit iPhone, iPad nebo iPod touch do továrních nastavení a nainstalovat tak nejnovější verzi iOS. Obnovení softwaru iOS odstraní Všechna data a obsah z Vašeho zařízení, včetně skladeb, videa, kontaktů, fotografií a informacích v kalendáři.
[banner]

Před obnovením zařízení

  1. Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi iTunes.
  2. Pomocí iTunes zálohujte Vaše zařízení. Přeneste a synchronizujte jakýkoli další obsah do vašeho počítače.
  3. Vypněte službu „Najít iPhone“ v Nastavení> iCloud a na vašem zařízení rovnako vypněte aktivaci zámku.

Obnova Vašeho iOS zařízení

  1. Připojte iOS zařízení k počítači pomocí kabelu, který je dodáván s ním.
  2. Vyberte iPhone, iPad, nebo iPod touch, když se objeví v iTunes. Na panelu Shrnutí klepněte na tlačítko Obnovit iPhone..

    restore iphone
  3. Klepněte na tlačítko Obnovit a potvrďte, že chcete obnovit přístroj do továrních nastavení, vymazat tak všechna data a obsah. iTunes stáhne soubor nejnovšího softwaru iOS a obnoví Vaše iOS zařízení.obnova iOS zarizeni
  4. Poté, co se Vaše iOS zařízení obnoví do továrních nastavení, restartuje se. Jakmile se tak stane, uvidíte „Slide to set up“ uvítací obrazovku. Poté postupujte podle pokynů na obrazovce. Svůj přístroj si můžete nastavit jako nový nebo s použitím předchozí zálohy. Pokud má vaše iOS zařízení mobilní službu, aktivuje se po obnovení.uvitaci obrazovka

 

Pokud se Vaše iOS zařízení neustále restartuje, nebo neodpovídá, vidíte zastavený průběh nebo žádný průběh, musíte dát Váš iPhone, iPad nebo iPod touch do režimu zotavení, tzv. recovery mode.

Líbil se Vám tenhle návod?

Zdroj: support.apple.com, redakce

4.69 avg. rating (94% score) - 13 votes

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď