iPhone 6S & iPhone 6S Plus – crash & waterproof test

5.00 avg. rating (99% score) - 4 votes

Příjemný dobrý den, přátelé moderní techniky.
Dnes jsme se vybrali za poznáváním odolnosti nejnovějších iPhonů 6S a 6S Plus vůči:

  1. vodě (vodotěsnost/voděodolnost) v čisté, sladké vodě a mělkých (plytkých) miskách
  2. nárazu z výšky cca 15 metrů v 12 různých ochranných pouzdrech

To, zda jsou tyto dva faktory v používání vašeho novučkého miláčka rozhodující, potvrzují následující videa.

V prvním testuje Zach Starlet (mj nováček ve světě testů Apple zařízení) voděodolnost, nebo jinak řečeno vodotěsnost, nejnovějších iPhonů až celou jednu hodinu pod vodou v jednoduchých mělkých miskách. Výpovědní hodnota tohoto testu je asi tak rovná dešti nebo potu, nakolik v případech spadnutí do moře, bazénu, jezera, nebo plesa je mnohem vyšší pravděpodobnost, že se Váš novučký iPhone 6S al. 6S plus „utopí“. No na překvapení to testovány iPhony zvládli a vydržely více než hodinu v zmíněných mělkých miskách a čisté, sladké vodě. Přesvědčte se sami na tomto videu

 

Na dalším videu testují chlapci z týmu „EverythingApplePro“ (ti jsou již na trhu něco přes 5 let a zabývají se hlavně JailBrake-em a hackovaním různých aplikací) – 12 různých ochranných pouzder pro iPhone 6S & 6S Plus. Výsledky budete možná překvapeni, protože jen 5 z nich skutečně iPhone „ochránilo“. Z toho jmenovitě nejlepší byly:

  1. Griffin Survivor
  2. ESR Defenders
  3. Daswise armor
  4. MaxBoost DuraSLIM
  5. body Glove
  6. Lunatik Taktik

Video je ve skutečnosti velmi zajímavé a test je dělán z výšky něco přes 15 metrů, takže výsledky by měly být opravdu relevantní a odrážejí skutečnou odolnost iPhonů vůči nárazu v uvedených krytech. Ostatní vyskoušené značky ani psát nebueme, proto jim ani nevěřte, nezkoušejte a nejlépe ani nekupujte. Vždyť, přesvědčte se sami na tomto videu:

 

Zdroj: youtube.com

5.00 avg. rating (99% score) - 4 votes